12 грудня 2023

М'які іграшки у вигляді їжі стали хітом перед Різдвом у Великій Британії

М
486

У Великій Британії виникли черги за м'якими іграшками у вигляді продуктів харчування напередодні Різдва, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Guardian.

Одним із хітів стала лінійка м'яких милих іграшок Amuseables компанії Jellycat, куди входять плюшеві шматочок торта, гарбуз, ананас, різдвяний пудинг і два найпопулярніші товари — круасан і чашка кави, а також багато інших іграшкових продуктів. Продаж Jellycat в мережі універмагів Selfridges виріс на 110% рік до року, завдяки чому товари компанії стали найпопулярнішими іграшками у ритейлера.

Незвичайні живі іграшки у вигляді їжі сподобалися молоді та підліткам, які почали ділитися покупками в соцмережах і стали дарувати їх один одному, пояснює популярність менеджер з закупівель іграшок Sellyridges Елеонора Грегорі. Їжа - величезний тренд в іграшках на даний момент, причому неважливо, чи це м'які іграшки, колекційні, чи головоломки, підтверджує редактор журналу Toy World Рейчел Сімпсон-Джонс.

Найдешевша іграшка Jellycat – плюшева спаржа, вона продається за 14 євро (1360 руб.). Популярні круасан і сумка у вигляді чашки кави коштують 23 євро (2240 руб.) та 35 євро (3420 руб.) відповідно. Найдорожче плюшевий святковий торт - 65 євро (6350 руб.). Запаси багатьох позицій, згідно з сайтом компанії, вже розпродані, наступні поставки будуть у 2024 році.

Під час пандемії COVID-19 багато людей застрягли вдома і хотіли чогось, що дало б радість у життя, каже Сімпсон-Джонс. «Плюш приємний на дотик і милий. Він створений, щоб викликати посмішку. Якщо у вас є плюшевий грибочок, адже це дуже незвичайно, так? [Тренд на їжу] — крок у бік традиційного плюшевого ведмедя», — міркує вона.

Плюшеві персонажі з їжі дійсно можуть замінити популярних м'яких тварин. Раніше в

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також