15 лютого 2024

Boss представив колаборацію з Наомі Кемпбелл

Boss представив колаборацію з Наомі Кемпбелл
527

Німецький бренд одягу Boss представив жіночу капсульну колекцію для подорожей, розроблену у співпраці із супермоделлю Наомі Кемпбелл, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

За допомогою лінійки виробів Naomi x Boss компанія прагне привернути увагу до свого жіночого асортименту та активізувати його продаж. Передбачається, що основною аудиторією колекції стануть любительки подорожей та динамічно-вимушеного стилю, що також характерний для Наомі Кемпбелл, яка веде насичений спосіб життя.

У колаборації сучасні силуети поєднуються із фірмовим кроєм бренду. До лінійки увійшли тренч та пальто, піджаки та штани, комбінезони, сорочка, футболки з принтом, лонгсліви, еластичний трикотаж, костюми для відпочинку, взуття та аксесуари.

З метою підвищення практичності в деяких виробах капсули використовувалися інноваційні матеріали та високотехнологічні способи обробки тканини, що забезпечують водовідштовхувальний ефект, зменшення зминання та стійкість до бактерій. Підкладка та кишені двобортного вовняного піджака в тонку смужку виконані з матеріалу з RFID-захистом, що гарантує блокування електромагнітних частот для запобігання можливому шахрайству з безконтактними пластиковими картками.

Продаж колекції Naomi x Boss також підтримає благодійну ініціативу. Так, у Великій Британії на кожну одиницю товару, продану в роздрібних магазинах та на сайті Boss, бренд виділить один предмет одягу з поточного стоку для проекту Smart Works. Він допомагає безробітним жінкам готуватися до співбесід при прийомі на роботу, надаючи новий одяг та індивідуальний коучинг. У рамках цієї програми бренд надасть щонайменше 1000 різних виробів у діловому стилі.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також