16 лютого 2024

Shein відкрив ще один офіс у США

Shein відкрив ще один офіс у США
537

Китайська компанія Shein, яка є лідером сегменту швидкої моди, продовжує свою експансію у США та відкриває офіс на північному заході країни у місті Сіетлі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

У приміщенні площею понад 900 кв. м до кінця 2024 року працюватимуть близько 50 фахівців з логістики та дистриб'юції. В даний час компанія веде набір співробітників на різні посади. Енді Хуан, керівник відділу виконання замовлень та логістики Shein у США, підтвердив, що країна є важливим для рітейлера ринком, а розширення присутності здійснюється в рамках стратегії компанії щодо підвищення ефективності роботи у північно-західному регіоні.

Співробітники Shein у Сіетлі поповнять зростаючу американську команду компанії з більш ніж 1500 корпоративних і складських фахівців, які вже працюють у різних містах Сполучених Штатів, включаючи Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Філадельфію, Вашингтон і Уайтстаун.

Компанія Shein протягом тривалого часу планувала лістинг на Нью-Йоркській фондовій біржі, але пов'язані з цим процеси були призупинені через звинувачення уряду США в порушенні рітейлером Закону про запобігання примусовій праці уйгурів. Наприкінці 2023 року відбулася зустріч президента Shein із керівництвом Лондонської фондової біржі, метою якої було обговорення можливості проведення IPO у Великій Британії.

У 2023 році компанія заявила про плани інвестувати у свій розвиток на території Бразилії та відкрити виробництво у Мексиці. Також Shein вдалося досягти значних успіхів на e-commerce ринку Південної Африки.

Читайте також: Конкурс Shein X Challenge 2024 стає глобальним

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також