22 квітня 2024

У Болехові відкрито 409-й АЗК у мережі ОККО

У Болехові відкрито 409-й АЗК у мережі ОККО
312

У місті Болехів Івано-Франківської області розпочав роботу новий АЗК ОККО. Комплекс розташований на автошляху з Івано-Франківська до Львова за адресою вулиця Данила Галицького, 111. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Це вже 409-й АЗК у мережі і 26-й у Івано-Франківській області. Традиційно водії можуть заправитися тут бензином А-95 Євро і PULLS 95, дизельним пальним ДП Євро і ДП PULLS, а незабаром буде під’єднано й газовий модуль. Крім того, у складі комплексу працює магазин, кафе і пункт підкачки шин. На АЗК встановлено дизельний генератор, тож він може працювати навіть у разі відімкнення електроенергії.

Нагадаємо також, що всі нові АЗК з 2008 року ОККО проєктує і будує з урахуванням норм безбар’єрності. Такі АЗК облаштовані безбар’єрними входом до комплексу, працює окремий санвузол для людей, що користуються кріслом колісним, передбачений пеленальний столик, що стане у нагоді батькам, які подорожують з маленькими дітьми.

У 2024 році це вже п’ятий автозаправний комплекс, який ввела в експлуатацію мережа ОККО. Перед тим нові об’єкти відкрилися у Київській області (2 АЗК), поблизу Умані (Черкаська обл.) та в Миколаєві.

Читайте також: ОККО інвестувала ще 3,5 мільйони євро в оновлення автопарку

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також