28 декабря 2020

WOG: з власним багаторазовим горнятком дешевше і еко-відповідально

WOG: з власним багаторазовим горнятком дешевше і еко-відповідально
317

WOG зробив ще один крок до еко-відповідальності. Тепер всім, хто проситиме наливати напої в своє багаторазове горнятко, компанія поверне 3 грн. бонусами на Pride, повідомляє TradeMaster.UA.

Відзначимо, в листопаді мережа АЗК WOG запустила еко-платформу «До природи з добром». Суть платформи зводиться до раціонального використання природних ресурсів, захисту екології і популяризації дбайливого ставлення до природи та еко-відповідальності.

Так, на 34 АЗК WOG у Києві встановлені баки для сортування сміття, яке відправляється на подальшу переробку. Компанія пропонує альтернативу пластиковим трубочкам для напоїв, замінюючи їх на еко-варіант з паперу. А кавова гуща з кавових апаратів мережі відправляється на переробку: з макухи і паперу виробляють еко-підстаканники, які повертаються на заправки. А гуща, яка залишається в кавамашинах на заправках в Луцьку, йде на виготовлення органічного добрива – біогумусу.

Також компанія випустила серію благодійних горнят, які повністю розкладаються, і багаторазові еко-стаканчики з бамбука.

«Якщо у вас є наше багаторазове бамбукове еко-горнятко або інший багаторазовий стаканчик, то обов'язково візьміть його з собою на АЗК і замовте «каву в свій стакан». WOG – за відповідальне споживання. І закликає всіх приєднуватися! А в якості подяки ми зарахуємо вам бонусами на Pride 3 грн – саме така вартість одноразового стаканчика. Давайте разом зберігати природу!», - закликає куратор еко-платформи і директор з комунікацій WOG Олена Осипчук.

Крім того, незабаром на заправках по всій країні з'являться контейнери для збору використаних батарейок з подальшою їх переробкою на спеціалізованому заводі в Румунії.

В 2021 році WOG планує розширювати участь в природозахисних проектах, охопивши ще більше напрямків і масштабуючи існуючі.

Читайте також: WOG презентував кавовий апарат нового покоління FRANKE BS1200

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги