31 марта 2021

У березні відкрились ще два магазини SPAR

У березні відкрились ще два магазини SPAR
826

У березні відбулось відкриття ще двох магазинів SPAR у Житомирі та Сумах. Нові торговельні заклади працюють на умовах франчайзингу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У Житомирі SPAR Express знаходиться за адресою вул. Старий Бульвар, 6. Його площа становить 75 м кВ. У Сумах SPAR розташований за адресою вул. Куликівська, 98/1, із площею 113 м кв.

У обох магазинах для обслуговування покупців працює дві каси, є відділ із уже популярним серед відвідувачів Food to Go зі смачними паніні та свіжозмеленою кавою.

З початку 2021 року вже відкрито 4 нові магазини, 4 нових підприємці стали власниками успішного бізнесу та обрали для цього сферу ритейлу і міжнародний бренд SPAR, у якості надійного партнера.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.

Читайте також: Spar Hungary досягла зростання продажів на 8,7% у 2020 році

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги: рітейл

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги