02 апреля 2021

З квітня Україна торгує з Великобританією за новими правилами

З квітня Україна торгує з Великобританією за новими правилами
1028

Перехідний період, введений у зв'язку з виходом Великобританії зі складу Європейського Союзу, закінчився 31 березня, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«З 1 квітня 2021 р експортні вантажі з України до Великобританії повинні супроводжуватися виключно формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держспоживслужби в розділі «Сертифікати на експорт з України» - «Великобританія», зазначають у відомстві.

У той же час ввезення підконтрольних товарів з Великобританії з 1 квітня можливе в разі, якщо вантажі супроводжуються:

- узгодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держспоживслжби в розділі «Сертифікати на імпорт в Україну» - «Великобританія»;

- формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України від 14.07.2020 №1329 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».

«З колегами з Великобританії триває копітка робота для забезпечення обох країн необхідними експортними та імпортними можливостями. На сьогоднішній день маємо 19 сертифікатів на експорт продукції і 11 сертифікатів на імпорт. Робота триває », - розповіла голова Держспоживслужби Владислава Магалецька.

Читайте також: Україна підвищить рівень безпечності дитячих іграшок відповідно до норм ЄС

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги