29 апреля 2021

Кібермистецтво у гастрокосмосі вінницького «Сільпо»

Кібермистецтво у гастрокосмосі вінницького «Сільпо»
1146

У Вінниці на проспекті Юності, 18 у ТРЦ S)mallвідкрито «Сільпо» у стилі піксель арту. Це третій дизайнерський супермаркет мережі у місті, всього ж їх у Вінниці вже сім, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

1170 м2 торгового залу ― це гра-бродилка від гаю до моря через гори і скелі. Тут над джерелом екзотичних, незвичних, але справжніх фруктів й овочів крізь піксельні дерева виглядають піксельни голуби.

Над усім цим несеться гоночна траса. Серед фаворитів піксельних перегонів ― баранчик на скейті, курочка Лавки Традицій на тракторі, кур’єр-смаковершник на скутері та вантажівки Власної кондитерської. Втім, це змагання не на швидкість, а на якість. Таку ж саму філософію пропонують і Гостям. Кожне поле у грі «Сільпо» ― це низка можливостей вибору. Жодних умов щодо кількості чи спритності, натомість ― глибока повага до різних стратегій гри від аскетизму до гедонізму. Тож незалежно чи взяв Гість-герой все за списком або вирішив, що сьогодні овочеве смузі з рибою гарячого копчення краще за готування ― у будь-якому разі сяятиме переможне «Level up» на 6 самокасах. А на 9 класичних ще й окремо подякують за відмову від  пластикового пакета.

Біля тютюнової каси відтворено у пікселях вінницьку водонапірну вежу. А от піксельний песик на фіналі цього постмодерністського гастротреку ― то окрема пасхалочка-посвята Гостям на знак нашої відданості.

Інтереси ритейлера останнім часом стають все ближче до кіберсвіту. «16 квітня «Сільпо» стала першою у світі мережею супермаркетів, яка розмістила свої твори мистецтва на крипторинку: діджитальний гречаний багет від “Крафтяр”, просеко Власного імпорту, хітові цукерки “Вулкан” “Власної кондитерської”, фермерську бурату та яйця від курочок вільного випасу “Лавки Традицій”. Початкова вартість картин дорівнювала вартості цих зіркових продуктів на полиці супермаркету. Вже у перші 4 години ставки сягнули від $55 до $100 за NFT-одиницю. Але поки експеримент триває, у самому магазині ― реальні токени гастромистецтва в наявності кожного дня з 8:00 до 23:00»,  розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу “Сільпо”.

Читайте також: Драйв Америки 50-х у новому одеському «Сільпо»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги