30 апреля 2021

Медзаклади столиці отримали від Епіцентру костюми біозахисту

Медзаклади столиці отримали від Епіцентру костюми біозахисту
1021

Понад 14 тис. одиниць медичного одноразового захисного одягу загальною вартістю понад 9 млн грн для лікарів були передані в п’ять закладів охорони здоров’я Києва, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Засоби захисту отримали Київська міська клінічна лікарня №2, КНП “Київський міський центр радіаційного захисту населення міста Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи”, КНП “Київський міський протитуберкульозний диспансер №1”, КНП “Київська міська клінічна лікарня №10”, КНП "Київська міська клінічна лікарня №17". 

Ми передали київським медикам 14 520 костюмів біозахисту. Це дозволить повністю закрити потребу п’яти лікарень в цих засобах захисту на найближчі місяці. Епіцентр продовжує свою соціальну місію із допомоги в боротьбі з COVID-19 і надалі надаватиме допомогу медзакладам по всій країні”, - прокоментував заступник генерального директора, директор з питань роздрібної торгівлі ТОВ “Епіцентр К” Володимир Гончаров.

Медичний захисний одяг, який компанія “Епіцентр” передала київським лікарням, забезпечує першу ступінь захисту і складається з трьох шарів матеріалу з поєднанням поліпропілену, поліетилену медичного призначення з проклеєними швами. Костюми стійкі до проникнення біологічного забруднення, в тому числі, вірусів та бактерій, та мають сертифікати, які підтверджують відповідність українським та європейським стандартам.

“Ми дуже вдячні компанії “Епіцентр” за надану нам допомогу. Ці засоби індивідуально захисту дуже якісні та зручні у використанні. Він повністю закриває голову, шию, тіло. До нього додатково застосовуються захисні рукавички, бахіли, маска або щиток. Але це все дрібниці у порівнянні з вартістю самих костюмів. Ці костюми мають всі ступені біологічного захисту і є дуже якісним з точки зору матеріалів та використання”, - розповіла директор КНП "Київська міська клінічна лікарня №17" Тетяна Барановська.

В свою чергу, Володимир Гончаров додав: “Ще на початку пандеміїї Епіцентр створив фонд, який на той час складав 150 млн грн, а сьогодні вже перетнув позначку у 200 млн грн. Ми взяли на себе відповідальність за реновацію інституту ім.Стражеска, вже повністю відремонтовано три відділення і придбано сучасне медобладнання та меблі для переобладнання палат. Рухаємось далі по плану на 5 років. Всім областям торік ми надали і маски, і окуляри, і комбінезони. Сьогодні ми передаємо комбінезони у місті Києві лікарням, потребу яких визначив департамент охорони здоров'я”. 

Читайте також: “Епіцентр” відкрив інноваційний Food Market з власним фудкортом

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги