30 апреля 2021

Лови з Fishka великодні знижки

Лови з Fishka великодні знижки
1129

До найочікуванішого свята весни – Великодня – мережа ОККО підготувала для клієнтів спеціальні знижки на пальне, а магазини при АЗК розширили свій асортимент святковими пропозиціями, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

З 1 по 4 травня включно* на ОККО клієнти можуть розрахуватись карткою VISA Fishka або VISA Business Fishka від Райфу та отримати балами на картку Fishka 4 грн/л за заправку бензином чи дизелем і 1,5 грн/л за газ.

Зазначимо, що святкова пропозиція не сумується з іншими знижками, а для клієнта спрацює краща пропозиція, якщо його персональна знижка буде вищою.

Крім того, на АЗК мережі ОККО можна придбати все необхідне для великоднього кошика – класичні італійські панеттоне, паски від «Концерну Хлібпром», солодощі, іграшки тощо.

Нагадуємо, що бали на бонусний рахунок зареєстрованої картки Fishka нараховуються миттєво, а доступними до списання стають через 24 години. Обмеження щодо кількості літрів та кількості заправок немає.

Читайте також: Святкуй весну на ОККО знижками

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги