30 апреля 2021

Україна за півроку відкрила 8 нових експортних ринків

Україна за півроку відкрила 8 нових експортних ринків
1241

Для українських експортерів за останні шість місяців відкрито 8 нових ринків і зроблені погодження на 63 товарні позиції в 11 державах і міжнародних економічних організаціях, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це заявила очільниця Держспоживслужби Владислава Магалецька.

«Важливим пріоритетом для нас є робота з відкриття нових ринків для експорту української продукції. Адже це нові робочі місця для українців і доходи до державного бюджету від сплати податків», - зазначила вона.

За шість місяців були відкриті ринки Японії, Лівії, Аргентини та Лівану для українських виробників молочка та молочних продуктів. Ефіопія стала відкритою для українських виробників яєць, Сербія - для українського тваринного білка, ОАЕ - для великої рогатої худоби. До Литви тепер можна експортувати арахнід для потреб захисту рослин (мова йде про ентомофагів - комах, які споживають або паразитують на шкідниках рослин і використовуються для захисту сільськогосподарських культур).

Крім того, 63 товарні позиції в 11 державах і міжнародних економічних організаціях переузгоджено. Йдеться, в першу чергу, про країни СНД, з якими з 13 квітня 2021 року діють нові правила торгівлі через припинення дії Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії, яка була підписана ще у 1993 році. Також через зміни умов торгівлі переузгоджено документи з Сінгапуром і Південною Кореєю.

Крім того, забезпечено проведення аудиту Європейської Комісії з метою оцінки офіційного контролю над виробництвом і сертифікацією молока та молочних продуктів, призначених для експорту до Європейського Союзу. Також проведена робота для визнання Європейським Союзом зонування України щодо високопатогенного грипу птиці, завдяки чому з 20 березня вдалося відновити експорт продукції птахівництва в ЄС.

Зараз триває робота з відкриття ринків на всіх континентах. Серед найбільш перспективних для експортерів країн - країни ЄС, Китай, Сінгапур, Індія, В'єтнам, ПАР і Індонезія.

Читайте також: З квітня Україна торгує з Великобританією за новими правилами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги