16 июля 2021

«ТрохиТролі» ― прем’єра мінісеріалу від «Сільпо»

«ТрохиТролі» ― прем’єра мінісеріалу від «Сільпо»
972

Прем’єра корпоративного мінісеріалу «ТрохиТролі» від «Сільпо». Перша серія першого сезону вже доступна на ютуб-каналі «Сільпо» — Байдужість - YouTube.  У серіалі дотепно обіграні випадки з життя касира, маркетолога та інших співробітників. У такий спосіб у «Сільпо» комунікують із працівниками — все задля того, щоб донести цінності компанії.  Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Детективна драма, голлівудський екшн та Найкрасивіший чоловік планети — усе це в корпоративному мінісеріалі «ТрохиТролі».  Сюжети серій побудовано навколо таких цінностей, як турбота про співробітників, співпраця, чесність і відкритість, гостинність тощо.

Кожна серія в середньому триває 50 секунд та розповідає окрему історію.  «Тобто все, як у «Чорному дзеркалі» — ніколи не знаєш, яка розв’язка чекає на тебе в кінці. Проте наші історії завжди закінчуються хепі-ендом», — розповідає керівниця проєкту Ксенія Пушміна.

Щоб зібрати ідеї для сюжетів у «Сільпо» провели внутрішнє опитування і вивчили найпоширеніші проблеми магазинів та офісів. Наприклад, історії про те, як перекинутий на когось лист несподіваним чином повертається до відправника або про те, що трапляється, якщо ігнорувати колег і запізнюватися на роботу. 

За допомогою коротких скетчів у веселій і гіпертрофованій формі компанія показала, в які комічні й нелогічні ситуації потрапляють співробітники, що діють всупереч цінностям «Сільпо».

Перші епізоди серіалу з’явилися ще у грудні, але спочатку їх можна було переглянути тільки на внутрішньому порталі мережі. «ТрохиТролі» отримали багато схвальних відгуків, а загалом серіал подивилися понад 35 000 співробітників мережі. До того ж співробітники й самі активно долучаються до знімального процесу — так у «Сільпо» сформувалася власна база акторів. 

Відтепер на ютуб-каналі «Сільпо» мінісеріал «ТрохиТролі» доступний для перегляду всім охочим. Нові серії публікуватимуть щоп'ятниці. Найближчим часом заплановано реліз 8 епізодів, але «Сільпо» й надалі розвиватиме власний кіновсесвіт.

Читайте також: Світ кіно в новому чернігівському «Сільпо»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги