02 лютого 2024

«Трейд Мастер Груп» святкує 15-й День народження!

«Трейд Мастер Груп» святкує 15-й День народження!
1020

Протягом 15 років успішної діяльності, компанія «Трейд Мастер Груп» вибудувала сильний імідж провідного організатора всеукраїнських та міжнародних практичних конференцій для високопосадовців торговельних та виробничих компаній, участь у яких прийняло понад 30 тисяч учасників. Ще більше людей також скористалися послугами власного тренінгового центру «Трейд Мастер Груп», де кращі бізнес-тренери України ділилися своїм досвідом, сприяючи підвищенню кваліфікації та здобуттю нових знань.

«Трейд Мастер Груп» виступила ініціатором річних Національних В2В премій серед компаній роздрібної та оптової торгівлі, таких як PrivateLabel Award, Made-in-Ukraine, Retail-in-Ukraine, BIG Trade-Marketing Award, Ukrainian Logistics Award. Крім того, компанія активно займається В2В-маркетингом та реалізацією різноманітних PR проєктів.

Невід'ємною частиною групи є інформаційно-аналітичний портал TradeMaster.UA, який об'єднує фахівців у сфері торгівельного бізнесу в Україні та за кордоном. Команда «Трейд Мастер Груп» щоденно публікує актуальні новини ринку торгівлі В2В, ексклюзивні статті та інтерв'ю з топ-керівниками виробничих компаній, ритейлерів та постачальників послуг, а також проводить аналіз різних категорій товарів. Портал TradeMaster.UA щомісячно відвідують понад 35 000 читачів - фахівців та топ-менеджерів.

Особливо популярні друковані видання «Трейд Мастер Груп»: «Каталог головних проектів Private Label», «Сучасні рішення в Логістиці & Дистрибуції», «НовинкиПросування брендів FMCG», «Каталог головних бізнес-подій року»,  та спецвипуск «Топ-20 тренерів з управління та продажів».

На сьогоднішній день «Трейд Мастер Груп» — це компанія, що постійно розвивається. Успіх у реалізації складних проектів — це заслуга висококваліфікованих працівників компанії, чия професійна та спрямована робота дозволяє постійно зростати та покращувати якість наданих послуг.

«З нагоди дня народження компанії, ми також хочемо висловити подяку нашим клієнтам та партнерам за роки плідної співпраці та виразити надію на подальше плідне співробітництво у реалізації спільних проектів, — наголосила засновниця та директорка «Трейд Мастер Груп» Тетяна Ільєнко. — Ми впевнені, що наступна глава історії компанії також буде насичена значущими досягненнями на ринку В2В послуг!»

Календар Головних бізнес-подій на 2024 рік

Тренінг  «Управління асортиментом та ціноутворення. Категорійний менеджмент» 16-17 лютого Реєстрація

Тренінг Складська логістика+Автоматизація 1-2 березня.  Реєстрація  

Тренінг для керівників усіх рівнів по управлінню в стилі коучинг "Мегатренди 2030. Ефективний менеджмент керівника майбутнього" 15-16 березня 2024  Реєстрація

Національний проект Food&NonFoodMaster&CatManMaster-2024, 18-19 квітня 2024 (конференція+Виставка) 500 учасників+ 500 відвідувачів виставки.  Реєстраія

ХХХ Всеукраїнський День Логіста: 30-31 травня 2024 (конференція+виставка) 500 учасників+ 500 відвідувачів виставки. Реєстрація

PrivateLabel-2024,& DistributionMaster-2024, 8 вересня 2024, 500 учасників.Реєстрація

ХХХІ Всеукраїнський День Логіста, 28-29 листопада 500 учасників+500 відвідувачів. РеєстраціяЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також