12 апреля 2018

Світова прем’єра ETV 216i: Перший у світі штабелер з висувною мачтою з вбудованою літій-іонною батареєю

Світова прем’єра ETV 216i: Перший у світі штабелер з висувною мачтою з вбудованою літій-іонною батареєю
334

На виставці LogiMAT 2018 відбулася світова прем’єра ETV 216i - першого в світі серійного штабелера з висувною мачтою з вбудованою літій-іонною батареєю. Jungheinrich послідовно використовує переваги цієї компактної та ефективної акумуляторної технології, підчас створення вантажопідйомної техніки. Про це редакції TradeMaster.UA повідомили в прес-службі компанії.

Завдяки цьому ETV 216i має революційний дизайн. Підйомно-навантажувальна техніка нового покоління має значно покращену ергономіку. Jungheinrich втілює всі ідеї та запити своїх споживачів безпосередньо у дизайн навантажувачів. Саме тому, новий  ETV 216i пропонує оператору значно більше простору та ідеальний круговий огляд.

Результатом є особливий рівень зручності та максимальної безпеки на складі. Завдяки особливо компактному дизайну, штабелер демонструє максимальну спритність на складі. Порівняно з звичайною технікою для роботи в стелажах, ETV 216i характеризується значно більшою продуктивністю.

На відміну від звичайних свинцево-кислотних акумуляторів, повністю інтегровані літій-іонні акумулятори мають тривалий термін служби, без обслуговування і більшу продуктивність. Це підвищує пропускну спроможність і ефективність складських приміщень. Особливо короткі інтервали зарядки дозволяють працювати цілодобово, причому ETV 216i здатний штабелювати вантажі вагою до 1600 кг на висоті до 10,7 метрів.

Jungheinrich також пропонує своїм клієнтам, які зацікавлені в ETV 216i, 100-відсоткову гарантію для всієї техніки з літій-іонними акумуляторами. Протягом перших шести місяців після поставки техніки клієнти компанії Jungheinrich мають повне право конвертації, що означає, що вони можуть будь-коли легко та швидко повернутися до своєї оригінальної технології. Таким чином, Jungheinrich забезпечує легкий та без ризиковий перехід.

Д-р Ларс Бржоска, член Правління концерну Jungheinrich AG, відповідальний за маркетинг та продаж, пояснює: "Новий ETV 216i - це найновіша демонстрація інноваційних можливостей компанії Jungheinrich. Ми є першим виробником у галузі який послідовного впроваджує переваги Літій-іонної технології в дизайн нашої вантажопідйомної техніки. Вбудований літій-іонний акумулятор робить ETV 216i найбільш компактною та найефективнішою технікою в своєму класі. Клієнти Jungheinrich отримають вигоду від кращої ергономіки, легшої маневреності та більшої ефективності. У майбутньому ми також будемо послідовно використовувати переваги літій-іонних технологій в дизайнерській концепції інших типів навантажувачів, створюючи тим самим цілком нове покоління складської техніки».

Довідка ТМ

Концерн Jungheinrich AG, заснований в 1953 році, на сьогоднішній день є одним з провідних світових постачальників рішень для внутрискладской логістики. За 60-річний досвід концерн став лідером серед виробників підйомно-навантажувальної техніки, складського обладнання і постачальників софтверних рішень для складу.

Читайте также: Концерн Jungheinrich привел на украинский рынок бренд Ameise

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA

КАЛЕНДАРЬ КОНФЕРЕНЦИЙ ТМ 2018

КАТАЛОГ КОМПАНИЙ ТМ

НОВОСТИ

СТАТЬИ

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также