05 августа 2021

Щоквартальний дохід Alibaba перевищив 25 млрд євро

Щоквартальний дохід Alibaba перевищив 25 млрд євро
1078

За останній квартал компанія Alibaba змогла залучити 45 мільйонів нових клієнтів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Уперше за всю історію Alibaba змогла залучити 45 мільйонів нових клієнтів, в результаті чого загальна кількість активних клієнтів досягло 1,18 мільярда (912 мільйонів - з самого Китаю). Крім того, щоквартальний дохід компанії перевищив 25 мільярдів євро.

З квітня по червень оборот Alibaba виріс на 34% до 205,7 млрд китайських юанів (26,8 млрд євро). Значний внесок у цей результат внесла мережа гіпермаркетів Sun Art, придбана у Auchan у 2020 році. У разі, якби мережа не була куплена, продажі компанії виросли б на 22%.

Також на 50% збільшилися продажі логістичного підрозділу Cainiao. Операційний прибуток знизився на 11% до 30,8 млрд юанів (4 млрд євро). Alibaba пояснює зниження прибутку стратегічними інвестиціями в Taobao Deals, Lazada і стару платформу Idle Fish.

В майбутньому Alibaba планує зосередитися на розвитку мережі в найменш розвинених регіонах Китаю.

Читайте також: Alibaba і Tencent взаємно відкриють екосистеми під тиском регуляторів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также