05 августа 2021

Mondi представляє нові рішення для гофрованої упаковки

Mondi представляє нові рішення для гофрованої упаковки
1332

Компанія Mondi розгорнула комплексний портфель рішень для гофрованої упаковки для онлайн-продуктового ринку в Центральній Європі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Спираючись на свій попередній досвід у сфері упаковки електронної комерції, пакувальний гігант створив нові рішення для різноманітних потреб роздрібних продавців продуктів, які тепер можуть доставляти різноманітні товари, від швидкопсувних продуктів до пляшок для вина у відповідних упаковках.

Усі коробки повністю переробляються і відповідають вимогам клієнтів щодо стійкості, економічної ефективності та захисту продукції.

Коробки можуть бути адаптовані для використання дрібними та великими роздрібними торговцями.

Ящик PantryBox підходить для швидкого та легкого наповнення та закриття. Він міцний, штабельний та підходить для доставки перевізниками.

Для доставки свіжих і бакалійних продуктів компанія пропонує RecipeBox із вбудованою кришкою та додатковими отворами для кращої вентиляції.

Інші рішення в асортименті - це EatsBox для невеликих місцевих поставок на велосипеді або скутері; Click&LoadBox для для змішаних замовлень продуктів; Click&EnjoyBox для святкових, подарункових або сезонних рекламних замовлень; та Click&CarryBox для важких змішаних замовлень.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также