21 сентября 2021

Amazon назавжди заблокувала кілька сотень китайських брендів через шахрайство з відгуками

Amazon назавжди заблокувала кілька сотень китайських брендів через шахрайство з відгуками
954

Понад 600 китайських брендів більше ніколи не будуть продаватися на онлайн-майданчику Amazon, оскільки вони розміщували фальсифіковані огляди на свої товари, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Онлайн-гігант Amazon провів внутрішнє розслідування щодо низки китайських продавців. Протягом декількох місяців аналітики компанії досліджували діяльність китайських брендів на майданчику після того, як The Wall Street Journal повідомив, що такі компанії, як RavPower, пропонували подарункові сертифікати в обмін на відгуки. Після завершення розслідування популярні продавці гаджетів, такі як Aukey, Mpow, Vava, TaoTronics і Choetech, зникли з платформи ще до початку літа.

Таким чином, Amazon назавжди заборонила продаватися на сайті в цілому більше 600 китайським брендам за навмисне, неодноразове й суттєве порушення політики компанії.

Нагадаємо, що Amazon заборонила публікувати на майданчику обнадійливі і надихаючі на покупку товару огляди за винагороду з 2016 року. Але вистежити порушників непросто: деякі пропозиції приховані за програмою VIP-тестування або за розширеною гарантією на товар. Інші компанії звертаються тільки до покупців, які залишили негативний відгук, пропонуючи «повернути товар», не відправляючи нічого назад, за умови, що вони видалять негативний відгук.

«Клієнти покладаються на точність і достовірність оглядів продуктів, щоб прийняти обгрунтоване рішення про покупку, і у нас є чіткі правила як для перевіряючих, так і для партнерів з продажу, які забороняють зловживання функціями нашої спільноти. Ми припиняємо, забороняємо і приймаємо судові заходи проти тих, хто порушує правила внутрішньої політики компанії, де б вони не знаходилися», - йдеться в заяві Amazon.

Читайте також: Британська Со-ор уклала партнерство з Amazon

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также