21 сентября 2021

Carrefour запроваджує доставку з магазинів BIO у Польщі

Carrefour запроваджує доставку з магазинів BIO у Польщі
933

Carrefour Polska полегшує клієнтам по всій країні доступ до органічних харчових продуктів, пропонуючи послуги доставки зі своєї мережі магазинів Carrefour BIO. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Рітейлер співпрацює з торговою службою Everli для доставки товарів додому. Інші магазини Carrefour Poland також доступні на веб-сайті Everli.

Carrefour BIO - це інноваційна концепція, яка пропонує широкий вибір органічних продуктів харчування. Перший магазин BIO Carrefour був відкритий у Польщі у 2019 році у Варшаві.

Формат пропонує понад 3000 продуктів - від органічного хліба, спеченого на місці, до фруктів та овочів. Крім того, біопродукти власного бренду Carrefour також надають гарантію найнижчої ціни.

Асортимент пропонує ще й натуральну косметику та миючі засоби на біологічній основі.

Завдяки співпраці між Carrefour Polska та Everli, користувачі веб -сайту вже можуть замовляти покупки в окремих магазинах Carrefour BIO, які спеціальний постачальник - Szoper Everli - доставить до їхніх домівок.

Читайте також: Carrefour випробує сервіс підписки

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также