22 сентября 2021

Aldi випробовує безкасовий магазин у Великобританії

Aldi випробовує безкасовий магазин у Великобританії
1011

Все більше великих роздрібних продавців експериментують з магазинами без кас. Мережа Aldi також випробовує цю концепцію у Великобританії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

При вході в магазин клієнти мають відсканувати додаток на своєму смартфоні. Потім вони можуть продовжити покупки, як зазвичай. Після виходу з магазину вони отримують квитанцію електронною поштою, а оплата повністю автоматизується, використовуючи обраний клієнтом спосіб.

Наразі працівники роздрібної торгівлі випробовують магазин без каси. Пізніше відбудуться нові випробування з реальними клієнтами.

Aldi слідує тенденціям, встановленим Amazon Fresh, яка відкрила шостий безкасовий магазин у Далстоні, та Tesco, яка також випробовує подібну технологію.

Пілотне випробування не стало справжнім сюрпризом. Навесні цього року британська преса вже висловлювала припущення про безкасовий магазин Aldi після того, як роздрібний продавець подав заявку на реєстрацію торгової марки у форматі "Shop & Go".

Читайте також: Aldi продаватиме відновлені iPhone

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также