19 ноября 2021

Nike та Roblox створять віртуальний світ Nikeland

Nike та Roblox створять віртуальний світ Nikeland
1196

Виробник спортивного одягу та взуття Nike спільно з ігровою онлайн-платформою Roblox створять віртуальний світ під назвою Nikeland, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC.

У кіберпросторі користувачі зможуть приміряти на своїх цифрових двійників продукцію бренду. У компанії зазначили, що цифровий простір Nike буде безкоштовним. З його допомогою покупці можуть тестувати новинки, а компанія вивчати інтереси споживачів. Місія віртуального світу – побудувати спілкування з новим поколінням спортсменів, зробити їх шанувальниками бренду.

Розробники створять у Nikeland образ чинної штаб-квартири компанії, стадіони та спортивні арени, на яких учасники зможуть змагатися у різних видах спорту. У майбутньому з'явиться функція віртуальної присутності на світових спортивних подіях.

На початку листопада Nike подала сім заявок на товарні знаки віртуального одягу та взуття для цифрових просторів, відомих як метавсесвіт.

Читайте також: Nike відклала вихід нової колаборації з Тревісом Скоттом через трагедію на концерті

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги