01 декабря 2021

JPMorgan чекає зростання на біржах всупереч поширенню омікрон-штаму

JPMorgan чекає зростання на біржах всупереч поширенню омікрон-штаму
953

На думку аналітиків JPMorgan, омікрон-штам не зупинить ралі на біржах. Впоратися з цим варіантом коронавірусу допоможуть колективний імунітет (природний і від вакцин) та оновлені методи лікування, вважають експерти. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на TheBell.

Наприкінці минулого тижня новина про появу нового штаму COVID-19, якому ВООЗ надала назву «омікрон», обвалила світові ринки, нафта в п'ятницю втратила в ціні 10% і продовжує дешевшати на початку цього тижня. Докладніше про це ми розповідали тут.

Незважаючи на це, стратеги JPMorgan прогнозують, що індекс S&P 500 зросте на 9% порівняно з поточними рівнями до 5050 пунктів до кінця 2022 року. «Ми, як і раніше, бачимо потенціал зростання ринку, хоча й помірніший, завдяки вищому, ніж очікувалося, зростанню доходів, поліпшенню ситуації в Китаї та країнах, що розвиваються, і нормалізації споживчих звичок», — йдеться у записці з прогнозом на наступний рік.

Аналітики очікують, що європейські акції покажуть кращу динаміку порівняно з американськими, китайські акції зростатимуть швидше, ніж акції ринків, що розвиваються, а країни, що розвиваються, випереджатимуть розвинені.

Ключовим ризиком у JPMorgan вважають плани центральних банків піднімати ставки, а не коронавірус. Стратеги рекомендують інвесторам надавати перевагу сферам енергетики та фінансів, споживчим послугам та компаніям з низькою капіталізацією, а також охороні здоров'я.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также