01 декабря 2021

Ціни на каву зросли до максимуму за 10 років

Ціни на каву зросли до максимуму за 10 років
884

Ціни на каву на глобальному ринку оновили щонайбільше за останні десять років. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC. Основними факторами, які призвели до рекордного подорожчання, вважаються невизначеність на ринку, природні катаклізми і зростання цін на логістичні послуги.

Опитані виданням експерти передбачають, що складнощі на кавовому ринку збережуться і протягом 2022 року під тиском низки ключових факторів.

За даними на 1 грудня 2021 року, вартість кави на біржі досягла 2,34 долара за фунт. При цьому минулого тижня ф'ючерси на каві на Intercontinental Exchange сягали 2,46 долара, що стало найвищим значенням за останні десять років.

Базова вартість продукту Міжнародної асоціації виробників кави збільшилася за рік на 85% і досягла 2,07 долара.

Експерти називають ситуацію, що склалася на ринку, «ідеальним штормом», відзначаючи також перспективу низької врожайності продукту в 2022 році після холодів, що пройшли в Бразилії, і тривалого періоду посухи. Водночас на ринок чинять тиск несприятлива епідеміологічна ситуація у В'єтнамі та нестабільний політичний фон в Ефіопії.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги