08 декабря 2021

Виробничі лінії iPhone призупинено вперше за 10 років

Виробничі лінії iPhone призупинено вперше за 10 років
1102

Конвеєри з виробництва iPhone та iPad на китайських фабриках були призупинені вперше за понад десять років. Про це повідомляє Nikkei із посиланням на джерела на ринку. Повідомляється, що призупинення виробничих ліній пов'язане з проблемами, що продовжуються, в логістиці, пише TradeMaster.UA.

«Через обмежену кількість компонентів та чипів було безглуздо працювати на вихідних і платити понаднормово працівниками першої лінії. Такого раніше ніколи не відбувалося», - прокоментував один із менеджерів із постачання.

Видання відзначає відразу п'ять факторів, які могли позначитися на постачаннях компонентів для виробництва iPhone - це обмеження у В'єтнамі, локдаун в Малайзії, обмежена пропозиція на ринку, порушення в загальному ланцюгу постачань і встановлені в Китаї ліміти на споживання енергії.

Співрозмовники також вказують на те, що замовлення компонентів для виготовлення iPhone могли бути скориговані через невідповідність деталей. «Навіть якщо у тебе на руках 99% компонентів, але немає однієї-двох-трьох деталей, то не можна розпочати фінальне складання продукту», - прокоментував представник одного з постачальників Apple у Піднебесній.

Читайте також: Apple визнала зменшення попиту на iPhone

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги