08 декабря 2021

Bloomberg назвав 5 напрямків, на які інвесторам варто звернути увагу у 2022 році

Bloomberg назвав 5 напрямків, на які інвесторам варто звернути увагу у 2022 році
1076

Багато що з того, що трапилося на фондових ринках у 2021 році, пов'язане з конкретними умовами. Це був «найгірший час» для інвестицій в акції турецьких компаній через унікальний підхід країни до боротьби з інфляцією через низьку ключову ставку, але «кращий» для тих, хто встиг вкластися в корейські медіа-компанії на тлі успіху веб-. серіалу «Гра в кальмара». Навіть якщо деякі поточні прогнози не виправдаються, Bloomberg запропонував 5 тем, на які інвесторам, як і раніше, варто звернути увагу у 2022 році, повідомляє TradeMaster.UA.

Коронавірус. Більшість експертів вважають, що ковід наступного року піде на другий план завдяки пігулкам від Pfizer та Merck&Co. І, незважаючи на появу нового омікрон-штаму, така думка не змінилася. Проте перешкодою для зростання можуть стати обмежувальні заходи, каже Ромен Бошер, директор із глобальних інвестицій в акції Fidelity International. У той же час, якщо припустити, що вірусу більше немає, то немає й причин для подальших заходів фінансової підтримки, що також вплине на рух фондового ринку.

Інфляція. Експерти називають акції хорошим інструментом захисту від інфляції, якщо вона коливається в межах 3-5%. Стійке зростання цін вище 4% знизить прибуток та зашкодить акціям. Висока інфляція призведе до посилення кредитно-грошової політики, що пов'язано зі збільшенням іноземного запозичення та виснаженням ліквідності. Реакція акцій буде неоднозначною і за зниження темпів.

Декарбонізація. З одного боку, це одна з причин високої інфляції, і в міру посилення кліматичної політики ціна вуглецю та виробничі витрати зростатимуть. З іншого боку, з'являються безпрецедентні інвестиційні можливості, як у випадку з Tesla та Rivian. З приєднанням «Зелених» до урядової коаліції в Німеччині експерти прогнозують зростання акцій компаній, що беруть участь у декарбонізації, таких як найбільші виробники вітрогенераторів Siemens Gamesa Renewable Energy і Vestas Wind Systems.

Метавсесвіт. Ребрендинг Facebook привернув увагу до зростаючого та економічно активного простору за межами фізичного світу: від соцмереж до ігрових платформ. Виробник мікросхем Nvidia та розробник відеоігор Roblox Corp. - це лише дві IT-корпорації з багатьох, чиї акції злетіли після перейменування Facebook на Meta Platforms.

Китай. Цього року Пекін запровадив жорсткі заходи проти своїх IT-гігантів та освітніх сервісів, а також посилив кредитні умови для забудовників. Все призвело до того, що китайські акції на біржі Гонконгу показали один із найгірших результатів, а індекс Nasdaq Golden Dragon China, який відстежує котирування 98 найбільших компаній КНР з лістингом у США, просів на 50% із лютневого піку. Проте, як вважають аналітики, кульмінація жорсткого регулювання вже пройдено, а наступного року Пекін скоригує політику щодо забудовників та підтримає приватний сектор. Goldman Sachs оптимістично оцінює інвестиційні можливості на тлі активного просування кампанії про «загальне процвітання», включаючи перехід до відновлюваних джерел енергії.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги