17 января 2022

Goldman Sachs не виключив зростання ціни біткоїну до $100 тисяч

Goldman Sachs не виключив зростання ціни біткоїну до $100 тисяч
968

У Goldman Sachs прогнозують, що ціна біткоїна може пробити рівень $100 тисяч, а частка криптовалюти на ринку заощаджень може зрости до 50% протягом наступних п'яти років, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

За даними Goldman Sachs Group, біткоїн продовжуватиме віднімати частку ринку у золота в рамках ширшого впровадження цифрових активів. За оцінками інвестгрупи, зараз ринкова капіталізація біткоїна (з поправкою на волатильність) становить трохи менше $700 млрд — це близько 20% частки ринку захисних активів, який зараз складається з біткоїна та золота. Вартість золота, доступного для інвестицій, оцінюється у $2,6 трлн. Якщо частка біткоїна на ринку засобів заощадження «гіпотетично» зросте до 50% протягом наступних п'яти років, його ціна збільшиться до більш ніж $100 000, а сукупна річна доходність складе 17-18%, написав у записці для клієнтів керівник департаменту глобальної валютної біржі, процентних ставок і економік, що розвиваються, Goldman Sachs Зак Пандл.

Bloomberg зазначає, що біткоїн вже давно називають цифровим золотом, і це невипадково. В обох активів багато спільного: і біткоїни, і дорогоцінні метали не виплачують відсотки або дивіденди і не імітують поведінку більш традиційних активів. Прибічники криптовалюти кажуть, що біткоїн, як і золото, є захистом від систематичного зловживання фіатними валютами.

Читайте також: Кім Кардаш'ян викрили у шахрайстві з крипотвалютою

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также