21 января 2022

Ринок джинсів продовжує зростати

Ринок джинсів продовжує зростати
1434

Ринок виробів із деніму продовжує зростати: у найближчі п'ять років продажі джинсів зростуть на 4,8% до 76,1 млрд. доларів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Modaes.es.

Факторами зростання ринку стане переорієнтація деяких країн, що розвиваються, на західний спосіб життя і вихід молодих людей на ринок праці. Також зростання продажів джинсів вплинув розвиток електронної торгівлі.

В онлайн-каналах продаж деніму збільшиться на 9,2% до 2026 року. Нині на частку електронної торгівлі припадає 17,7% від загального обсягу продажів. Оборот джинсового одягу у звичайних магазинах зростатиме на 3,7% на рік до 60,8 млрд. доларів.

Найбільшим регіоном споживання джинсів у світі залишаються США — продажі джинсів у країні оцінюються у 15,1 млрд євро у 2021 році. На американський ринок припадає 24,6% світового обороту деніму.

У Китаї зростання становитиме 7,2% до 2026 року, досягнувши 15,5 млрд євро.

Очікується, що продажі джинсів у Японії та Канаді зростуть на 2,6% та 4% відповідно.

У Європі Німеччина зростатиме на 3% щороку, тоді як решта європейських ринків досягнуть цифри в 4,6 млрд доларів до 2026 року.

Найближчими роками очікується зростання продажів деніму в країнах, таких як Китай, Індія, Південна Корея, Бразилія, Мексика, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати та Саудівська Аравія.

Серед провідних виробників джинсового одягу виділяються бренди 7 for All Mankind, Diesel, Gap, Inditex, Levi's Strauss та Pepe Jeans.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также