15 апреля 2022

Європейські співробітники Nestle та Mondelez вимагали припинити роботу на росії

Європейські співробітники Nestle та Mondelez вимагали припинити роботу на росії
1276

Великі міжнародні компанії, що спеціалізуються на виробництві продуктів харчування, стикаються з тиском через збереження операційної діяльності на російському ринку. Компанії Mondelez, PepsiCo і Nestle опинилися під тиском в Україні та деяких країнах Східної Європи, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Співрозмовники агентства Reuters, близькі до компаній, відзначають, що частка співробітників транснаціональних корпорацій відкрито виступають проти того, що вони зберігають бізнес на росії. Насамперед це стосується працівників в Україні та Польщі.

Reuters посилається на службове листування, згідно з яким в Україні в офісі Nestle низка співробітників звільнилася на тлі російського нападу, а інші зазнали нападок у соціальних мережах, оскільки швейцарська компанія продовжує працювати на рф.

У балтійському дивізіоні Mondelez отримали петицію на ім'я гендиректора з вимогою припинити будь-яку активність на росії. Документ був підписаний 130 співробітниками компанії, які обурені тим, що виробник Oreo, як і раніше, проводить маркетингові акції на російському ринку.

Сьогодні низка іноземних виробників продуктів харчування та FMCG продовжують працювати на рф, пояснюючи свої дії тим, що виробляють та продають товари першої необхідності. Разом з тим деякі корпорації за останній місяць переглянули портфель брендів, які виробляються на росії. Такі гіганти, як Nestle, Mars, Danone, PepsiCo та інші не планують закривати заводи в цій країні, обмежуючи лише інвестиційні програми та подальший розвиток на ринку.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги