19 мая 2022

Світовий ринок шампанського зросте до 11,7 млрд доларів у найближчі 10 років

Світовий ринок шампанського зросте до 11,7 млрд доларів у найближчі 10 років
728

Згідно з новими даними Future Market Insights (FMI), за десять років світовий ринок шампанського оцінюватиметься в 11,7 мільярдів доларів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Згідно з даними, сектор шампанського зросте на 5,08% до 2032 року, при цьому Північна Америка демонструватиме зростання в 5,1%, а Європа — у 5,3%.

За даними FMI, елітне шампанське, ймовірно, перевершить ці цифри, збільшившись на 6,0% за десятирічний період.

«Виробники шампанського отримають значну вигоду від орієнтації на нішеві продукти та споживчі сегменти в індустрії алкогольних напоїв», – зазначили аналітики Future Market Insights.

Інші помітні тенденції, які, ймовірно, вплинуть на продажі шампанського протягом наступного десятиліття, включають збільшення онлайн-продажів, які значною мірою були викликані пандемією – навіть з послабленням обмежень постачальники шампанського та торгові точки, ймовірно, продовжать користуватися багатоканальним підходом.

FMI також припускає, що споживання в ресторанах і поза дому скоротиться в найближчі роки, при цьому домашні святкування становитимуть більшу частку ринку.

Іншою тенденцією, яка переважає на ринку шампанського, є переваги споживачів до екологічних методів виробництва, а також до упаковки. Таким чином, очікується, що бренди, які дотримуються екологічних методів у своєму ланцюжку поставок отримають вигоду в довгостроковій перспективі.

Читайте також: Ціни на взуття можуть зрости на 8,4% протягом найближчих півроку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги