06 грудня 2023

Великий ювелірний ритейлер Signet Jewelers знизив квартальний чистий прибуток майже вдесятеро

Великий ювелірний ритейлер Signet Jewelers знизив квартальний чистий прибуток майже вдесятеро
775

Один із найбільших у світі роздрібних продавців ювелірних виробів із діамантів Signet Jewelers, який володіє мережею магазинів у США, Канаді та Великій Британії, звітував про зниження чистого прибутку в третьому кварталі майже в 10 разів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail.

За 13 тижнів чистий прибуток Signet Jewelers склав $3 млн, або $0,07 у розрахунку на акцію, порівняно з $28,8 млн, або $0,6 на акцію, отриманими за порівняний період роком раніше. Скоригований прибуток зменшився до $0,24 на акцію з $0,74. При цьому виручка скоротилася на 12,1% — до $1,392 млрд. Без урахування зміни курсів обміну валют вона знизилася на 12,4%. Порівняні продажі впали на 11,8%.

За підсумками фінансового року Signet Jewelers планує отримати скоригований прибуток у діапазоні $9,55-10,18 на акцію, тоді як раніше прогнозувалося $9,55-10,14 на акцію.

За минулий період компанія продала 15 магазинів люксових годинників Ernest Jones у Великобританії компанії Watches of Switzerland. Продаж цих активів у компанії пояснюють можливістю «швидше реалізувати ключові елементи програми трансформації бізнесу у Великій Британії».

Зареєстрована на Бермудах Signet Jewelers управляє 2,7 тис. магазинами під брендами Kay Jewelers, Zales, Jared, Banter by Piercing Pagoda, Diamonds Direct, Blue Nile, Rocksbox, Peoples Jewellers, H. Samuel та Ernest Jones, а також володіє сайтом JamesAllen. com.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також