19 лютого 2024

Дональд Трамп запустив бренд кросівок Trump Sneakers

Дональд Трамп запустив бренд кросівок Trump Sneakers
371

Колишній президент США Дональд Трамп запустив власний бренд взуття, який отримав назву Trump Sneakers. Загалом у лінійці три пари кросівок — золотисті, білі та червоні. Вони вже доступні для попереднього онлайн-замовлення, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на NBC News.

Трамп представив власну лінію кросівок на виставці Sneaker Con у Філадельфії.

Високі кросівки золотистого кольору з літерою «Т» та прапором США з боків були випущені в кількості 1000 пар, кожна з яких пронумерована і коштує $399. Модель отримала назву The Never Surrender High-Tops, що перекладається як "Ніколи не здавайся". На момент публікації новини всі кросівки золотистого кольору були розкуплені, їх доставлять клієнтам у липні цього року.

Білі трикотажні кросівки прикрашені написом "Potus 45", літерою "Т", цифрою 45 золотистого кольору та прапором США. Ціна взуття — $199, покупцям надішлють замовлення у серпні цього року.

На червоних трикотажних кросівках напис "T - Red Wave", літера "T", цифра 45 срібним кольором та прапор США. Їхня вартість — $199, доставка покупцям розпочнеться у серпні поточного року.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також