21 лютого 2024

Walmart купує виробника смарт-ТВ Vizio

Walmart купує виробника смарт-ТВ Vizio
343

Американська Walmart оголосила про покупку американського виробника смарт-телевізорів Vizio. Вартість операції становитиме $2,3 млрд., в результаті компанія придбає новий канал взаємодії з рекламодавцями, за допомогою якого залучить ще більше клієнтів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

У Walmart пояснили, що придбання Vizio дозволить компанії надавати нові послуги, такі як смарт-телебачення, домашні розваги та медіа. Угода дасть брендам-партнерам нові можливості для розширення взаємодії з покупцями, а також більшу ефективність їх рекламних розміщень.

Vizio розробила власну операційну систему SmartCast для телевізорів. Вона підтримує популярні сервіси, зокрема Netflix, YouTube та Disney+. Компанія встановлює її на свої розумні телевізори. Крім того, Vizio виготовляє розумні колонки.

За словами експертів, придбання Vizio дасть Walmart можливість рекламувати свої товари та послуги через смарт-ТВ. Сервіси Vizio будуть інтегровані у рекламну партнерську мережу Walmart Connect. Величезна клієнтська база Walmart дозволить отримувати більший прибуток від стрімінгових послуг.

Зазначимо, що за підсумками минулого року чистий прибуток Walmart виріс більш ніж на 30%, до $15,51 млрд. Акції ритейлера за останні 12 місяців зросли на 16%, їхня вартість продовжує зростати на тлі повідомлень про угоду з Vizio.

Читайте також: Walmart, Delta та Starbucks користуються штучним інтелектом для стеження за співробітниками

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також