28 лютого 2024

Burberry відкриває новий магазин у Парижі

Burberry відкриває новий магазин у Парижі
377

Burberry розширює свій роздрібний підрозділ, відкриваючи новий магазин у Парижі. Розташований в одному з розкішних районів міста новий магазин знаходиться на авеню Монтень. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Hypebeast.

З новим відкриттям модний дім наголошує на ключових деталях дизайну в таких функціях, як вітрини магазинів. У новому монастирі вони надихнуті фірмовими символами бренду, включаючи коня та щита, пише Hypebeast.

Крім того, двоповерховий простір доповнений світильниками, які включають скульптурні меблі ручної роботи, натхненні британським абстрактним мистецтвом 1960-х років, поряд з творчим рятувальним рухом 1980-х років. Ще однією визначною деталлю дизайну є бетонна підлога магазину, на якому представлена мозаїка Burberry EKD, виготовлена вручну з мармуру Verde Alpi.

Усередині магазину представлені одяг, аксесуари та взуття з колекцій бренду Весна-2024 та Літо-2024. Гардероб охоплює безліч чоловічого та жіночого одягу. У ньому є спеціальні акценти, такі як сумка Rocking Horse та сумка Knight, йдеться у повідомленні.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також