28 лютого 2024

Macy's закриє 150 магазинів

Macy
355

Американський ритейлер Macy's виклав трирічну стратегію, спрямовану на досягнення "стійкого, прибуткового зростання". Компанія змінить свою роздрібну мережу, закривши близько 150 магазинів Macy's протягом наступних трьох років та розширивши свої висококласні мережі Bloomingdale's та Bluemercury. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Ці кроки будуть спрямовані на підвищення прибутковості найбільшого оператора універмагів у США та запобігання потенційній пропозиції про поглинання компанії.

Це буде друге велике скорочення мережі Macy's з 2020 року, в результаті якого в компанії залишиться 350 магазинів, що трохи більше половини від кількості, яка була до пандемії.

Macy's заявила, що "непродуктивні точки", які планується закрити, становлять 25% від загальної площі компанії, але лише 10% від обсягу продажу. Компанія заявила, що розраховує виручити від 600 до 750 мільйонів доларів, продавши ці магазини та оптимізувавши роботу деяких складів.

Компанія повідомила, що пізніше того ж дня почне повідомляти працівників магазинів, які планується закрити. Macy's планує закрити близько 50 магазинів цього фінансового року, а решта - до кінця 2026 року.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також