29 лютого 2024

Лише 12% опитаних використовують найсвіжіші дані для управління логістикою

Лише 12% опитаних використовують найсвіжіші дані для управління логістикою
327

Лише 12% респондентів ствердно відповіли на запитання, чи використовують вони для управління логістичними процесами свіжі дані, отримані протягом останньої години. Таким є головний результат опитування, проведеного американською компанією InterSystems, що займається постачанням на ринок рішень для управління даними. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

При цьому експерти зазначили, що більшість керівників логістичних та інших підприємств розуміють, наскільки інтеграція найсвіжіших даних може прискорити їхню роботу. 48% погодилися, що відсутність у системах управління інтегрованих даних за останню годину нині стає чи не найголовнішою причиною того, чому вони не можуть забезпечити справжню прозорість у ланцюгах постачання.

Представники InterSystems з цього приводу нагадали: чим старіші дані, тим більше вони впливають на ефективну організацію ланцюга постачання. 

Дане опитування InterSystems провела на глобальному рівні. У ньому взяли участь 450 керівників підприємств, що мають відношення до логістичної галузі, з 13 країн світу.

Абсолютна більшість (81%) досі покладаються на ручні процеси, застарілі системи та численні рішення від різних постачальників. 39% розуміють суть проблеми, але побоюються, що запровадження систем управління з використанням найсвіжіших даних заважатиму приймати швидкі рішення. 68% не заперечують, що у майбутньому без таких рішень компанія не зможе вижити, але модернізацію відкладають на потім.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також