29 лютого 2024

Розробники створили м’ясо із авокадо

Розробники створили м’ясо із авокадо
556

Інноваційне рослинне м’ясо складається з олії авокадо, має знижений вміст насичених жирів, натрію та підвищену кількість білка, а також нові поживні рослинні інгредієнти – червону сочевицю та боби. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Оновлений рецепт з’явився в міру розвитку категорії рослинних продуктів і запитів споживачів щодо чистіших інгредієнтів у пропонованих альтернативах, говорять у компанії.

«Ми постійно впроваджуємо інновації та удосконалюємо свій продукт, і це наше найзначніше оновлення на сьогодні, мабуть, з того часу, як ми вперше представили його ринку кілька років тому», — говорить головний спеціаліст із комунікацій компанії Beyond Meat Шира Закай.

Заміна ріпакової та кокосової олії на олію авокадо надала рослинній яловичині більш м’якого смаку та розкрила м’ясні ноти. У компанії пояснюють, що це вдалося досягти внаслідок вищої точки димлення олії авокадо.

Але оскільки олія авокадо є продуктом преміумклас у порівнянні з ріпаковою чи кокосовою, цінники на оновлену яловичину будуть також вищими.

Продукт стане доступним широкому колу споживачів цієї весни.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також