01 квітня 2024

Як аварія під Балтиморським мостом вплинула на ланцюги постачання

Як аварія під Балтиморським мостом вплинула на ланцюги постачання
312

Нагадаємо, що у вівторок велике судно-контейнеровоз, що вийшло з порту Балтимора, врізалося в опору мосту Френсіса Скотта Кі та спричинила обвал основної частини конструкції. В результаті вхід до порту виявився перекритим, загинуло щонайменше 6 людей, а масштаб наслідків для економіки поки що достеменно не визначений. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Однак ЗМІ повідомляють про катастрофічні наслідки. Судна, які рухаються в порт Балтімора та мали вийти із нього, призупинено до подальшого повідомлення. Потоки товарів серйозно ускладнено. Постраждали навіть ті ланцюги постачання, які не пов’язані напряму із морським транспортом.

Порт Балтимора вважають одним із найбільш навантажений у Сполучених Штатах. Хвильові ефекти від перекриття руху вже відчуваються у різних галузях. Наприклад, оскільки порт не може приймати та відвантажувати контейнери, автовиробники вимушені змінити маршрути постачання та бодай тимчасово зменшити експорт.

Інші важливі виробники, як Stanley Black & Decker і McCormick & Co., заявили, що продовжують працювати після аварії. Однак у них також виникли серйозні проблеми з постачанням. Місцевий бізнес вимушений організовувати перевезення, зважаючи на відсутність дуже важливого мосту. Це може вплинути на ціни у цілому регіоні, прогнозують експерти.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також