02 квітня 2024

Люксові світові бренди почали позбавлятися магазинів на Росії

Люксові світові бренди почали позбавлятися магазинів на Росії
296

Міжнародні люксові бренди, які поставили на паузу роботу на Росії після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, почали масово закривати свої магазини, повідомляє TradeMaster.UA.

Про закриття трьох московських магазинів, включаючи бутік у ГУМі, йдеться у звіті Prada. Там також зазначається, що на початок 2024 року у бренду на Росії залишилося лише шість точок продажу.

Італійська Fendi відмовилася від оренди трьох приміщень у Москві. У компанії поки що діє контракт на оренду бутіка в ЦУМі, але вона планує розірвати його з 1 серпня цього року.

Також договори оренди приміщень під бутіки почало розривати російське представництво Chanel. До початку війни в Chanel на Росії налічувалося 17 бутиків, переважно в Москві.

Крім цього, у 2023 році Swatch Group (марки Breguet, Harry Winston, Omega та Rado) розірвала договори оренди 15 своїх магазинів у Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах. У компанії залишилося 13 точок на РФ.

Всі ці бренди зупинили постачання товарів у країну після ембарго ЄС та США на ввезення до Росії одягу, взуття та аксесуарів дорожчих за $300 та 300 євро за одиницю продукції.

Відразу після початку війни роботу своїх магазинів призупинили 27% закордонних люксових ритейлерів, підрахували в IBC Real Estate. Проте вони продовжували займати площі у ключових торгових коридорах та торгцентрах. Більшість брендів належить до великих груп - LVMH (Christian Dior, Givenchy, Bvlgari), Kering (Alexander McQueen, Balenciaga) і Richemont (Cartier, Chloe, Piaget).

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також