12 квітня 2024

Команда Euro Forwarding поділилася експертизою на заходах в Польщі та Україні

Команда Euro Forwarding поділилася експертизою на заходах в Польщі та Україні
462

Група компаній Euro Forwarding цього тижня успішно взяла участь у двох потужних заходах: Ptak Warsaw Expo в Польщі, яка тривала з 9 по 11 квітня і Recovery Construction Forum в Україні - 11 квітня.

У Варшаві виставка була присвячена транспорту і логістиці. Euro Forwarding, як міжнародний експедитор, облаштували стенд і безперебійно комунікували з відвідувачами. Було чимало заздалегідь спланованих зустрічей як з потенційними клієнтами, так і з діючими. Як зазначають в Євро Форвардінг, кількість нових контактів і корисних знайомств приємно вразили. Більше того, студенти з різних польських вузів відвідали виставку, щоб познайомитись з командою EF особисто і забронювати місця для проходження практики і стажування за фахом.

Черговий раз переконуємося, що якісна логістика затребувана всюди - в будь-якій країні, в будь-якому куточку світу.

В Києві ж, на Recovery Construction Forum Ukraine, Euro Forwarding були головним логістичним партнером заходу. Це форум державного значення, адже відбудова України - питання, яке актуальне вже і буде на часі ще чимало десятків років. ❗️ Ефективна логістика в даному випадку - надважлива складова. Відбудовувати нам багато, а тому важливо транспортувати заощадливо і професійно. Команда спеціалістів з логістики Euro Forwarding під час форуму надала чимало консультацій будівельним компаніям та представникам із суміжних галузей і попереду ще чимало запитів для опрацювання.

Вже традиційно, команда Euro Forwarding радо ділиться своєю експертизою, тримають руку на пульсі, шукають і пропонують кращі рішення. 

Логістика з Euro Forwarding - не має обмежень. Дізнатись більше можна за номером телефону: +38 050 770 44 04.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також