21 травня 2024

Kellanova запекла корисні білки у вафлі, щоб догодити підліткам

Kellanova запекла корисні білки у вафлі, щоб догодити підліткам
361

Американська компанія Kellanova, що майже 120 років займається виробництвом сухих перекусів, створила новий варіант сніданків для підлітків, «запакувавши» білок у вафлі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Newfood Media.

Високопротеїнові вафлі Eggo Fully Loaded містять 10 грамів білка в розрахунку на порцію.

Вафлі доступні у двох варіантах: Chocolate Chip Brownie з шоколадною стружкою і Strawberry Delight, що мають тонкий терпкуватий смак.

З новим продуктом компанія прагне дати додаткову цінність і покращити якість своїх популярних харчових продуктів, особливо категорії сніданків.

У Kellanova говорять, що підлітки інакше ставлять до їжі, ніж старші споживачі. Дехто із молодих людей взагалі не їсть сніданок, інші споживають продукти для сніданку пізніше протягом дня. При цьому підлітки часто перекушують. Особливо популярні серед них протеїнові та інші прості перекуси – від батончиків до напоїв.

Також Kellanova спостерігає більш відчутне прагнення дбати про свою фігуру і здоров’я серед покоління Z і навіть міленіалів. Тому із запуском нового продукту компанія робить основну ставку саме на молодих споживачів.

Згідно з прогнозами Technavio, сегмент харчових продуктів з високим вмістом білка зростатиме із загальним річним темпом 7,7%  до 2027 року. А половина пошукових запитів в інтернеті щодо продуктів з «високим вмістом білка», за даними Food Institute, надходить від людей вікової групи 25-40 років.

Цей тренд підхоплюють і інші великі виробники “швидких сніданків”.  Особливо з урахуванням того, що категорія зернових перекусів переживає довгострокове падіння.

Наприклад, на початку цього року американська Kellogg, гігант на ринку сухих сніданків, випустила Eat Your Mouth Off – «слойкову» кашу, яка не містить цукру та має у складі 22 грами білка на миску.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також