23 травня 2024

IKEA почала влаштовувати блошині ринки при магазинах

IKEA почала влаштовувати блошині ринки при магазинах
309

Шведська мережа магазинів меблів та товарів для дому IKEA почала відкривати блошині ринки на парковках при своїх гіпермаркетах, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на власника ритейлера Ingka Group.

Учасники програми лояльності IKEA Family можуть продати будь-які меблі, іграшки чи дрібнички, які їм більше не потрібні. На барахолці також продаватимуться вживані товари IKEA.

Блошині ринки стали частиною кампанії, в рамках якої IKEA інформує споживачів, як можна продовжити життя речам, яких вони більше не потребують. Зокрема, у 2023 р. понад 211 600 клієнтів скористалися послугою викупу, щоб продати товари IKEA, розповів Карен Пфлюг, директор зі сталого розвитку Ingka Group.

Барахолки відкриються, зокрема, у Великій Британії, Бельгії та Франції. У квітні блошиний ринок також було організовано у Швеції. У Франції братимуть участь 19 магазинів. Блошиний ринок у Бельгії пройде 8 червня 2024 р. на восьми автостоянках IKEA.

У Кардіфф продавців просять зробити пожертву у розмірі 5 фунтів стерлінгів для підтримки місцевої благодійної організації. У Франції блошині ринки організуються як гаражні розпродажі — внески у розмірі 10 євро будуть надіслані різним некомерційним організаціям. У Бельгії внесок становить 5 євро, він також йтиме на благодійність. Вхід на всі ринки при цьому безкоштовний.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також