13 червня 2024

Scotch & Soda знову банкрутує в Європі

Scotch & Soda знову банкрутує в Європі
533

Через рік після перезапуску Scotch & Soda знову знаходиться в стані банкрутства. Однак магазини залишаться відкритими, і очікується, що бренд відновить торгівлю під новим власником протягом двох тижнів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Європейську частину нідерландського модного бренду Scotch & Soda оголосили банкрутом. Ця новина з'явилася лише через рік після того, як компанію купила американська інвестиційна компанія Bluestar Alliance. За даними FashionUnited, основною причиною банкрутства є проблеми з логістикою, і компанія все ще зазнає збитків.

Банкрутство материнської компанії S&S Europe впливає на діяльність у Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі та Австрії. Загалом постраждали 92 магазини та 721 працівник, хоча магазини та інтернет-магазини поки що залишаються відкритими.

Також говорять про можливий перезапуск. За погодженням з власником бренду, Bluestar Alliance, очікується, що приблизно через два тижні діяльність з продажу перейде на іншу сторону. Бельгійське модне агентство GAB (Group Alain Broekaert) вже поглинуло французьку філію модного бренду, яка тому не постраждала від банкрутства.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також