29 січня 2026

H&M перевершила прогнози щодо прибутку, але попередила про спад зимових продажів

H&M перевершила прогнози щодо прибутку, але попередила про спад зимових продажів
92

Шведський ритейлер одягу H&M відзвітував про операційний прибуток за вересень–листопад, який перевищив очікування ринку, головним чином завдяки скороченню витрат. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

У четвертому фінансовому кварталі операційний прибуток H&M сягнув 6,36 млрд шведських крон (близько $723,5 млн), що суттєво більше за 4,62 млрд крон роком раніше. Показник також виявився вищим за середній прогноз аналітиків LSEG, які очікували 5,53 млрд крон. Операційна маржа за період зросла до 10,7% проти 7,4% торік.

Водночас ритейлер попередив про складніші умови наприкінці року: H&M очікує зниження продажів у грудні та січні приблизно на 2% у місцевих валютах. Попри це компанія запропонувала підвищити дивіденди за 2025 рік до 7,10 крони на акцію порівняно з 6,80 крони роком раніше, що також перевищило середні очікування аналітиків (6,83 крони).

Читайте також: H&M планує відкрити 70 магазинів у Бразилії

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також