26 июля 2021

“Уманьпиво” на шляху до екологічного виробництва

“Уманьпиво” на шляху до екологічного виробництва

3321

Компанія “Уманьпиво” підтримала концепцію eco-friendly виробництва і в липні розпочала впровадження проєкту з будівництва сонячної електростанції на дахах виробничих приміщень пивоварні. 

“Ми плануємо використати усі дахи, кут нахилу яких дозволяє встановити сонячні панелі”, - каже головний енергетик підприємства, - “Це буде одна з найбільших установок під власне споживання в Україні”. Заплановано встановлення СЕС потужністю 500 кВт, яка генеруватиме електроенергію виключно на потреби підприємства, що значно зменшить обсяг споживання електроенергії з інших джерел.

Наразі змонтовано та введено в експлуатацію лише першу чергу панелей - 100 кВт, а вже найближчим часом заплановано монтаж другої черги на дахах адміністративної будівлі та складу готової продукції. 

“Це дуже важливий екологічний крок. Збільшення концентрації вуглецю в атмосфері - один із головних чинників глобального потепління, а використання невикопних відновлюваних природних ресурсів призведе до редукції викидів CO2 тими ж тепловими електростанціями, попит на електроенергію яких зменшується саме завдяки таким проєктам як наш.” - головний енергетик.

Навіть такі маленькі кроки на шляху до будівництва “зеленої” енергетики в Україні мають величезне значення для екологічної ситуації у всьому світі. 

Довідка: Пивоварня «Уманьпиво» — український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших і найбільших пивоварень України, заснована в 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно з Баварським законом про чистоту пива 1516 року: тільки вода, солод і хміль та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Раздел: Статьи >

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*