24 октября 2022

BAS Бухгалтерія - найкраще рішення для бухгалтерського обліку

BAS Бухгалтерія - найкраще рішення для бухгалтерського обліку

1042

Кожен бухгалтер знає, що в процесі ведення бухгалтерського обліку є багато рутинних операцій. Робота з великою кількістю первинних документів, при відсутності автоматизації, може забирати багато часу та стати джерелом випадкових помилок. При цьому, якісне програмне забезпечення дозволяє зробити облік простим, прозорим та контрольованим. Як результат – менше навантаження на працівників, нижчі ризики отримання штрафів та можливість мати своєчасну та достовірну інформацію про майно організації, фінансові і матеріальні цінності, та операції які з ними проводяться.

Зважаючи на це, чи не перед кожним бізнесом постає питання вибору найкращого рішення для автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку – щось просте у використанні, з невисокою ціною та максимально адаптоване під вітчизняне законодавство. І тут погляд бізнесу, зазвичай, зупиняється саме на програмі BAS Бухгалтерія. Секрет популярності цього ПЗ – в його надійності та перевіреності чималою кількістю українських бухгалтерів.

Функціонал системи "BAS Бухгалтерія" дозволяє використовувати його як професійний інструмент бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності. Облік в програмі ведеться у відповідності до чинного законодавства України, розробники програми максимально оперативно реагують на будь-які зміни в ньому, що дуже важливо у вітчизняних реаліях.

Функціонал програми "BAS Бухгалтерія" дозволяє:

- в одній базі вести бухгалтерський і податковий облік декількох організацій (незалежно від системи оподаткування);

- здійснювати складський облік, проводити інвентаризацію, списання та оприбуткування товарів;

- вести облік торгових операцій, в тому числі операції з імпорту та експорту;

- вести облік грошових коштів (готівка, безготівкові), здійснення операцій з купівлі-продажу валют та переоцінки валютних коштів;

- здійснювати контроль розрахунків з контрагентами;

- здійснювати облік ПДВ;

- проводити облік ОЗ, МШП, МНМА, НМА;

- автоматизувати розрахунок собівартості послуг і продукції;

- виконувати облік виробництва продукції, реалізації послуг і т.д.;

- нараховувати зарплату за спрощеним режимом;

- закривати періоди, формувати звітність, формувати і здавати регламентовану звітність;

- автоматично здійснювати резервне копіювання даних.

Зазначений функціонал дозволяє мінімізувати ризик помилок в розрахунках і прискорювати процес проведення розрахунків з контрагентами, оформлення документів і господарських операцій.

Важливо, що «BAS Бухгалтерія» максимально проста і комфортна у використанні. Вона має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а завдяки своїй популярності на території України, користувачі з легкістю знаходять безліч курсів, статтей та відео-уроків для швидкого навчання.

Впровадження такого продукту з повною на те підставою можна назвати найкращим рішенням для малих, середніх та великих підприємств, які бажають автоматизувати роботу бухгалтерського відділу.

 

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*