30 травня 2024

«Рапід»: ваш надійний партнер у світі логістики

«Рапід»: ваш надійний партнер у світі логістики

715

АТ «Київська виробнича компанія «Рапід» є однією з найвідоміших українських компаній, що займаються міжнародними вантажними перевезеннями. Відома своєю надійністю та високою якістю послуг, компанія «Рапід» за багато років своєї діяльності здобула репутацію лідера на ринку логістичних послуг в Україні.

Історія підприємства

Компанія «Рапід» була заснована в 1958 році в якості невеличкого автотранспортного підприємства «Автобаза № 5», яке обслуговувало торгівлю лівобережжя Києва.

За час свого існування вона пройшла довгий шлях розвитку, змінюючи свої стратегії та адаптуючись до сучасних вимог ринку. З самого початку своєї діяльності компанія зосередилася на наданні високоякісних транспортних послуг, що дозволило їй швидко завоювати довіру клієнтів.

Місія та цінності

Основна місія «Рапід» полягає в забезпеченні надійного, швидкого й ефективного транспортування вантажів. Компанія дотримується високих стандартів якості та постійно вдосконалює свої послуги. Основні цінності підприємства включають професіоналізм, відповідальність, інноваційність та орієнтацію на клієнта.

Послуги компанії

«Рапід» пропонує широкий спектр послуг, що включають:

- Міжнародні вантажні перевезення. Компанія здійснює перевезення вантажів автомобільним транспортом. Усі перевезення здійснюються у відповідності до міжнародних стандартів і з використанням сучасних технологій.

- Внутрішні вантажні перевезення. «Рапід» забезпечує швидке та безпечне транспортування вантажів по всій території України.

- Митно-брокерські послуги. Компанія надає послуги з митного оформлення вантажів, забезпечуючи швидке та безперешкодне проходження митних процедур.

- Логістичні послуги. «Рапід» пропонує комплексні логістичні рішення, що включають зберігання, пакування та дистрибуцію вантажів.

- Сервісне обслуговування. На базі підприємства діє спеціалізований сервісний центр, який надає послуги з обслуговування та ремонту будь-якої складності як вантажівок, так і двигунів.

Технологічне забезпечення

Компанія «Рапід» активно використовує сучасні технології для оптимізації логістичних процесів. Автопарк компанії складається з сучасних транспортних засобів, обладнаних системами GPS-моніторингу, що дозволяє контролювати переміщення вантажів у режимі реального часу.

Крім того, компанія, завдяки власному сервісному центру, самостійно здійснює технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, що гарантує їхню надійність і довговічність.

Склади та інфраструктура

Компанія володіє сучасними складськими приміщеннями, що дозволяє зберігати великий обсяг вантажів. Склади обладнані системами клімат-контролю, що забезпечує збереження вантажів у належному стані.

Екологічна відповідальність

«Рапід» активно впроваджує екологічні практики у свою діяльність. Компанія використовує дотримується принципів сталого розвитку. Усі процеси спрямовані на мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище.

Партнери та клієнти

За багато років роботи «Рапід» налагодила співпрацю з багатьма міжнародними та українськими компаніями. Серед партнерів — великі промислові підприємства, торгові мережі та логістичні оператори. Клієнти компанії відзначають високу якість обслуговування, надійність та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Соціальна відповідальність

«Рапід» активно бере участь у соціальних проєктах і підтримує різноманітні благодійні ініціативи, зокрема в освіті.

Перспективи розвитку

Компанія не зупиняється на досягнутому та постійно розвивається. У планах — розширення географії послуг, збільшення автопарку та вдосконалення логістичних процесів. «Рапід» прагне стати лідером не тільки на українському ринку, але й на міжнародній арені.

***

Компанія «Рапід» є надійним партнером у сфері вантажних перевезень і логістики. Завдяки професіоналізму, високим стандартам якості й інноваційному підходу, «Рапід» продовжує успішно розвиватися та задовольняти потреби своїх клієнтів. З кожним роком компанія зміцнює свої позиції на ринку та вносить вагомий внесок у розвиток транспортної галузі України.

 

Центральний офіс

02099 м.Київ, вул. Зрошувальна, 7
info@rapid.com.ua
Тел: +38 (044) 566 20 97
Тел: +38 (067) 230 49 51

Керівник
olena.hrynenko@rapid.com.ua

Заступник керівника
volodymyr.hrynenko@rapid.com.ua

Директор з розвитку
oleksandr.danchenko@rapid.com.ua

Начальник юридичного відділу
olha.aleksieieva@rapid.com.ua

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*