“Проєкт Е-ТТН змінює логістику в Україні і цифровізує всі логістичні процеси”, — Дмитро Борисов
28-29 листопада у Києві відбулася виставка-конференція "XXXI Всеукраїнський День логіста”. Понад 30 спікерів розповіли про нові виклики та рішення у сфері логістики. До події долучилися більше 1500 учасників.
Не залишилася осторонь важливого заходу й українська ІТ-компанія Linkos Group — провідний експерт у сфері цифровізації документообігу, яка спеціалізується в тому числі і на впровадженні електронних товарно-транспортних накладних (e-ТТН) для автоматизації та спрощення логістичних процесів. Біля брендованого стенду спеціалісти Linkos Group дали відповіді на запитання всіх охочих про те, як працюють електронні ТТН на практиці та як вони можуть покращити логістику; як оптимізувати документообіг, зекономити час і кошти, та які існують найкращі практики для впровадження e-ТТН.
Своєю чергою представник Linkos Group, комерційний директор Дмитро Борисов виступив із доповіддю на тему, яка зараз є надзвичайно актуальною для всіх логістичних компаній України: "Як проєкт е-ТТН впливає на розвиток логістики в Україні? Чому бізнесу варто вже зараз готуватися до впровадження е-ТТН?".
“Сучасна логістика зіштовхується із такими викликами, як складність відстеження вантажів у реальному часі, відсутність єдиної системи документообігу, ризиками втрати або пошкодження паперових документів і так далі. Система Е-ТТН змінює логістику в Україні і цифровізує всі логістичні процеси! А це сприяє зниженню адміністративного навантаження, підвищенню прозорості та контролю, підготовці до інтеграції з ЄС”, — прокоментував переваги системи Е-ТТН Дмитро Борисов.
Експерт наголосив, що кожне сучасне українське підприємство повинне прийняти рішення про перехід на е-ТТН вже зараз. Адже нині проєкт проходить законодавче врегулювання, а технічна реалізація виходить на фінішну пряму. Перейшовши на е-ТТН, ви отримаєте можливість вплинути на розвиток продукту, щоб він краще відповідав вашим потребам.
“Вже зараз можна з упевненістю сказати, що е-ТТН бути і бізнесу варто до цього підготуватися завчасно. Особливо це стосується бізнесу, який використовує в роботі автоматизовані системи і потребує інтеграції рішень у свою інфраструктуру. Це все займає час і вже зараз ви можете почати це робити. Таким чином ви адаптується до майбутніх викликів і матимете конкурентну перевагу, — наголовив Дмитро Борисов. — Завчасна підготовка до впровадження е-ТТН в компанії допоможе вам знизити ризики, пов’язані з ризиками в ринковому середовищі, і поки тарифікація е-ТТН не визначена на законодавчому рівні — всі консультації по інтеграційним рішення ми надаємо безоплатно”.
Компанія Linkos Group пропонує українським підприємствам одразу декілька рішень для роботи з е-ТТН, розроблених на базі вебсервісу СОТА:
- СОТА Е-ТТН (хмарне рішення, яке дозволяє створювати, редагувати та мати доступ до необхідних документів усім, хто бере участь у перевезенні);
- СОТА Driver (мобільний застосунок для водіїв та експедиторів із простим та зручним інтерфейсом, який можна встановити на смартфон або планшет);
- СОТА API Е-ТТН (REST API, яке дозволяє інтегрувати весь функціонал для роботи з е-ТТН до вашої облікової системи).
“Взаємодію з Системою Е-ТТН (ЦБД) в нас виконує провайдер ПТАХ — це платформа Linkos Group, що об'єднує всіх учасників документообміну. До неї підключені рішення для роботи з е-ТТН, що розроблені на базі вебсервісу СОТА. До речі, наша компанія Linkos Group брала участь у тестуванні взаємодії Системи Е-ТТН з кабінетом інспектора ДСБТ, що здійснює перевірку під час руху вантажу. І пройшла це тестування успішно. Документи, створені і зареєстровані через наші продукти, відображаються інспекторам у застосунку”, — зауважив Дмитро Борисов.
На додаток, компанія Linkos Group пропонує своїм клієнтам інтеграційне рішення для роботи з е-ТТН в BAS. Рішення виконано у вигляді окремої конфігурації, що встановлюється паралельно до існуючої схеми. ТТН створюється на підставі документів про реалізацію або переміщення товару. Автоматично розраховуються та заповнюються вид пакування та вага. Інші дані, необхідні для е-ТТН, заповнюються з довідників. На підставі ТТН можна створювати акти до неї. Підписання та реєстрація е-ТТН у ЦБД відбуваються безпосередньо в BAS. Автоматична зміна статусу документу здійснюється на підставі даних із ЦБД.
“Переваги від співпраці з Linkos Group очевидні! Вам гарантований успішний перехід на е-ТТН із нашими рішеннями. На кожному етапі впровадження на вас чекає супровід нашої досвідченої команди. Можливе безкоштовне тестування до офіційного запуску Системи. Також доступні навчальні матеріали та відеоінструкції для швидкого старту. Почність впроваджувати е-ТТН на вашому підприємстві вже зараз! На підготовчому етапі проведіть аудит поточних бізнес-процесів, визначте ключових учасників проєкту, зробіть оцінку технічної інфраструктури”, — дав поради, із чого краще почати процес впровадження е-ТТН, Дмитро Борисов.
Отже, приєднуйтесь до впровадження е-ТТН вже сьогодні! Будьте готовими до
законодавчих змін, підвищуйте ефективність вашого бізнесу, впливайте на розвиток продукту та станьте частиною цифрової трансформації України із рішеннями від Linkos Group.
Раздел: Статті >
Теги: день логіста, інновації в логістиці, цифровізація логістики
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар