О компании АВТОМАЗ-УКРАИНА

AVM Truck & Bus – СТВОРЮЮЧИ ЯКІСТЬ, ПЕРЕВЕРШУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ, ПРАГНУЧИ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Реалізація автотехніки.

Група компаній AVM Truck & Bus працює на українському транспортному ринку більше 20 років! Ми є виробником вітчизняної автотехніки, а також відомі як надійний постачальник білоруської техніки Мінського автозаводу та ВАТ «Спецавтотехніка». Однак, як і будь-яка компанія, яка успішно працює на ринку, – постійно розширюємо горизонти своєї діяльності!

На сьогоднішній день ми є офіційним і одним з найбільших дистриб’юторів державної китайської корпорації China National Heavy Duty Truck Group Co LTD, а також ексклюзивним дистриб’ютором BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.S (Туреччина) і Volkan Itfaiye Araclari San. Ve Tic. A.S (Туреччина) на території України.

Чому саме на цих виробниках ми зупинили свій вибір? Сьогодні державна корпорація China Sinotruk International CO., LTD є одним з найбільших китайських виробників авто і спецтехніки. У Китаї її продукція охоплює п’яту частину ринку вантажних автомобілів. Представництва компанії відкриті в багатьох країнах світу. Автотехніка Sinotruk, що сходить з виробничих конвеєрів в Китаї, гідно конкурує з найвідомішими світовими брендами. Поряд з Sinotruk, Турецький виробник автотехніки BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.S, заснований в 1964 році, – один з найбільших виробників комерційних і військових автомобілів. Сьогодні виробник BMC пропонує спеціальні рішення для автомобільної та оборонної промисловості завдяки широкому асортименту продукції, кваліфікованій робочій силі і високій виробничій потужності на своїх сучасних об’єктах площею 250 тисяч квадратних метрів в місті Ізмір (Туреччина).

Також, ми реалізуємо автотехніку виробництва МК «Вітебські підйомники», Star Yağcılar Treyler Ltd. Şti. (Туреччина) і XCMG Group (Китай) для всіх галузей економіки України, де застосовуються вантажні автомобілі: сільське господарство, будівництво, комунальне господарство, вантажоперевезення та ін.

Наша компанія поставляє в Україну вантажівки основних сегментів ринку – тягачі, самоскиди, шасі, міксери і автобуси. Вони зможуть задовольнити вимоги всіх споживачів – як тих, хто вибирає економічний і надійний варіант, так і тих, кому подобається сучасні новинки і комфорт за розумною ціною. При необхідності, наші менеджери завжди нададуть вичерпні консультації за технічними характеристиками і комплектаціями автотехніки.Все компании "Сельскохозяйственная техника"