«Прибутковий трейд-маркетинг: як не зливати бюджет на акції і досягати поставлених цілей»: унікальна можливість долучитися до тренінгу офлайн
28–29 серпня фахівці з маркетингу, трейд-маркетингу, продажів, ритейлу та дистрибуції отримають можливість долучитися до практичного тренінгу «Прибутковий трейд-маркетинг: як не зливати бюджет на акції і досягати поставлених цілей» не лише онлайн, а й особисто в Києві.
Вперше за шість років відкрито офлайн-участь у програмі, яка вже стала одним із найвідоміших практичних курсів із трейд-маркетингу для українського бізнесу.
Лише 20 спеціалістів матимуть можливість пройти навчання офлайн. Це можливість працювати в невеликій професійній групі, детально розбирати реальні бізнес-кейси, ставити запитання, отримувати індивідуальний зворотний зв’язок та обмінюватися досвідом з колегами ринку. Саме такий формат дозволяє максимально зануритися у практичну роботу та отримати рішення, які можна застосовувати у власній компанії вже наступного дня після навчання. Про це повідомляє TradeMaster.UA.
Коли трейд-маркетинг визначає прибутковість бізнесу
У сучасних умовах трейд-маркетинг перестав бути лише інструментом підтримки продажів. Від того, наскільки грамотно компанія планує промоактивності, управляє бюджетами та оцінює їхню ефективність, безпосередньо залежить прибутковість бізнесу.
Проте на практиці багато компаній і сьогодні стикаються з однаковими проблемами: промоакції проводяться без єдиної системи, бюджети розподіляються інтуїтивно, а ефективність оцінюється лише за приростом продажів, без урахування реальної рентабельності.
Саме тому головна ідея програми - навчити будувати трейд-маркетинг як систему, у якій кожна активність має чітку мету, прогнозований результат і вимірювану економічну ефективність.
Два дні практичної роботи
Програма побудована виключно на практиці українського ринку. Усі інструменти, методики та кейси - це результат багаторічної роботи з виробниками, дистриб’юторами та торговельними мережами, які працюють в умовах українського бізнесу.
Протягом двох днів учасники покроково пройдуть увесь цикл управління трейд-маркетингом -від аналізу ринку до оцінки результатів проведених активностей.
Під час тренінгу буде розглянуто:
- сучасні тренди українського та світового ритейлу;
- особливості роботи з Modern Trade і традиційною роздрібною торгівлею;
- аналіз конкурентів, категорій та поведінки покупців;
- побудову трейд-маркетингової стратегії;
- планування річного календаря трейд-активностей;
- формування та контроль бюджету;
- прогнозування результатів ще до запуску акцій;
- оцінку ефективності трейд-маркетингових інвестицій;
- понад 20 готових механік трейд-маркетингу, ефективність яких уже підтверджена практикою.
Окрему увагу буде приділено аналізу найпоширеніших трейд-маркетингових інструментів - цінових акцій, програм лояльності, POSM, дегустацій, семплінгу, додаткових місць продажу, крос-викладки, сезонних кампаній та інших механік, які використовують сучасні виробники й ритейлери.
Кожен блок супроводжується практичними завданнями, що дозволяє не лише отримати нові знання, а й одразу відпрацювати їх на реальних прикладах.
Практика, перевірена українським бізнесом
Авторкою програми є Тетяна Скоробагатова - експертка з трейд-маркетингу з багаторічним практичним досвідом роботи з виробниками, дистриб’юторами та торговельними мережами.
Серед компаній, представники яких проходили її навчальні програми, - «Аврора», «Mars Україна», «Ferrero Україна», «Lactalis Україна», «Henkel Україна», «NOVUS Україна», «Сільпо», «Фора», ПрАТ «Миронівський МХП», «Дніпро-М», BROCARD Україна, «HELL ENERGY Drinks», «Чумак», «Молокія», «Галичина», «Щедро», «Ясенсвіт», «Житомирський м’ясокомбінат», «Білоцерківська агропромислова група» та багато інших українських виробників, дистриб’юторів і торговельних компаній.
Практична робота з компаніями різних масштабів дозволила сформувати методику, що поєднує системний підхід, аналітику та практичні інструменти, які вже довели свою ефективність у реальних бізнес-умовах.
Що говорять учасники
Практичну цінність програми найкраще підтверджують відгуки фахівців, які вже впровадили отримані інструменти у своїй роботі.
«Професіоналізм спікера вражає.
Найкращий досвід, який освіжає знання і направляє в нове та свіже русло.»
Оксана Данилюк, ТОВ «Левітрейд»
«Основний результат тренінгу для мене - нові знання та чіткіше розуміння того, яку роль трейд-маркетинг відіграє в розвитку бренду та як рухатися в цьому напрямку більш системно й професійно.»
Аліна Дудус, HOME FOOD
«Особливо цінним було отримати практичні інструменти для аналізу трейд-маркетингових активностей, оцінювання їхньої рентабельності та розуміння, які дії реально дають результат для бізнесу.»
Віталій Постольний, «Арт Експрес Україна»
Для кого буде корисний тренінг
Програма буде корисною маркетинг-директорам, трейд-маркетологам, комерційним директорам, директорам із продажів, категорійним менеджерам, керівникам напрямів розвитку бізнесу та всім фахівцям, які відповідають за розвиток продажів, управління трейд-маркетинговими інвестиціями та підвищення комерційної ефективності компанії.
Дата: 28–29 серпня 2026 року.
Формат: Київ + онлайн.
Офлайн-участь - лише 20 місць.
Це унікальна можливість стати частиною професійної групи, отримати максимум практики, розібрати власні робочі кейси та перейняти досвід, який уже допомагає українським компаніям будувати ефективний і прибутковий трейд-маркетинг.
Детальна програма та реєстрація:Прибутковий трейд-маркетинг: як не зливати бюджет на акції і досягати поставлених цілей
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: трейд-маркетинг, продажі, ритейл
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар





















