Про компанію Corcel Group

Corcel: Логістичні рішення в Україні та Європі з 2008 року  

 

З 2008 року компанія Corcel надає високоякісні логістичні послуги в Україні та Європі. Наші офіси в Україні розташовані в Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі. З 2015 року ми активно розвиваємо наше підприємство в Іспанії. Завдяки постійному росту на сьогоднішній день ми є одним із небагатьох українських провайдерів логістичних послуг, які надають повний спектр послуг.  

 

Локальне та міжнародне охоплення: 

Corcel – один із провідних 3PL-операторів в Україні з власним автопарком стандарту Євро-5. Ми обслуговуємо клієнтів з Fortune Global 500, маємо понад 80 співробітників. Наша основна компетенція – міжнародні перевезення в межах Європи, Азії. Ми спілкуємося українською, російською, англійською, польскою та іспанською мовами.

 

Надійність та ефективність: 

Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити безпеку та цілісність вашого вантажу. Corcel гарантує високий стандарт безпеки, використовуючи новітні технології та професійний підхід до кожного етапу логістичного ланцюга.  

 

Професійна команда, яка робить для вас: 

Спільна робота з нами – це спокій та надійність. Власники Corcel беруть участь в управлінні компанією, що дозволяє нам бути гнучкими та дійсно уважними до потреб клієнтів, надаючи ефективні рішення на кожному етапі. 

 

Corcel – найкраще рішення для вашого бізнесу! 

Запрошуємо вас долучитися до нашої клієнтської бази та переконатися в ефективності наших логістичних рішень. Детальніше про нас та наші послуги на сайті

 

Corcel – рухайтеся вперед разом із нами! 🚀

 

НАШІ КОНТАКТИ: 

 

телефон: 044 333 32 28

e-mail: logistic@corcel.com.ua

web-site: corcel.com.ua

 Всі компанії "Логістичні оператори"