О компании DHL Logistics (Ukraine)

DHL має представництва більш ніж в 220 країнах і регіонах світу і є самою інтернаціональною компанією у світі. У нас працюють більше 350.000 співробітників, і ми задовольняємо практично нескінченне число потреб у логістиці.

Компанія "DHL" входить до складу групи компаній, яка є світовим лідером поштових пересилань і логістики - "Deutsche Post DHL Group", і має такі підрозділи, як "DHL Express", "DHL Parcel", "DHL eCommerce", "DHL Global Forwarding", "DHL Freight and DHL Supply Chain"

Наше бачення, наша місія, наша стратегія

- Наше бачення полягає у тому, щоб бути логістичною компанією для цілого світу.

- Наша місія –Excellence. Simply Delivered. – ось наш дороговказ.

- Наша Стратегія 2020: Focus.Connect.Grow. – ось наша дорожня карта в майбутнє.

Ми прагнемо поєднувати людей та поліпшувати їхнє життя. І ми саме це й робимо, без жодних компромісів орієнтуючись на клієнта і поставляючи йому досконалість день при дні.  Бути логістичною компанією для цілого світу означає вийти далеко за межі нашої глобальної присутності у понад 220 країнах і територіях. Це означає ще й вийти за рамки нашої унікальної здатності пропонувати винятково якісний ряд логістичних рішень.

Ми хочемо бути такою логістичною компанією, до якої охоче звертаються люди; такою, котра охоплює забезпечення транспортних потреб, можливості для професійного зростання та для інвестування, а також є глобальним орієнтиром у питаннях відповідальної ділової практики. Стратегія 2020: Focus.Connect.Grow.

Наші бачення, місія та цілі на майбутнє вперше були викладені у Стратегії 2015, а нещодавно ми їх переорієнтували і наново акцентували у своїй «Стратегії-2020:Focus.Connect.Grow.» Це проста стратегія, але аж ніяк не спрощена. Будуючи її на трьох основних компонентах – цілеспрямованості, узгодженості та зростанні, – ми виклали чіткий план на найближчі роки з амбітними, однак досяжними цілями.

Ми є глобальною логістичною компанією, яка впевнено почувається на зростаючих світових ринках. Ми, як і раніше, зосереджені на логістиці як основній сфері нашої діяльності, водночас сприяючи тому, щоб світ ставав Узгодженим в масштабах підприємства. Наші працівники по всьому світу володіють величезним багатством ноу-хау, досвіду й таланту. Ми незмінно працюємо над тим, щоб находити нові способи поповнення цієї скарбниці та черпання із неї у кожному підрозділі нашого спільного світового бізнесу.  Зростання в нових сегментах ринку Ми розширюємо наш бізнес на зростаючі ринки й сегменти, зокрема на ринки, що розвиваються, та на жваві ринки інтернет-комерції у світі. У міру наближення до 2020 року ми націлюємося на розширення своїх логістичних послуг та на задіяння цих можливостей.

Сервiс i пiдтримка клiентiв   +38 044 4902600; +38 093 1771818

 

логистические компании Киева, международные логистические компании Киев, логистические компании Украина, логистические компании Украины каталог, международные логистические компании в УкраинеВсе компании "Логистические компании"